O firmě

Společnost KIRCHNER s.r.o. spatřila světlo světa ke dni 01.01.1998 transformací původní firmy Petr Kirchner – KEN service, která byla založena panem Petrem Kirchnerem dne 01.06.1990 jako pokračování živnosti jeho otce pana Jaroslava Kirchnera z let 1946-49.

V roce 1998 firma, která centralizovala v Prostějově všechna svá střediska do jednoho nově vybudovaného provozního objektu se zabývala především službami v oblasti voda, topení, plyn. Počátkem roku 2013 byla provozní budova odprodána, ale společnost nadále provozuje své služby v této oblasti.

Nosným programem firmy je dodávka kompletní technologie staveb v oboru plynové, tlakové, tepelné a regulační techniky včetně subdodávek na klíč. Firma KIRCHNER s.r.o. se specializuje na výstavbu kotelen a rekonstrukce kotelen, dále na všechny práce zaměřené v oblasti voda, topení, plyn. Naše firma nabízí a zajišťuje modernizace kotelen, výstavby plynových kotelen, rekonstrukce kotelny, dále v našem portfoliu služeb zákazník najde i montáž plynových kotlů, montáž kotlů na tuhá paliva, rozvody plynu, plynařské práce, topenářské a instalatérské práce a zajišťujeme revize a servis kotlů.

_

V čem jsme jiní?

_

Náš hlavní cíl je vyhovět požadavkům a přáním zákazníka

Poskytnout kvalitní služby na klíč

Vypracujeme i nezávaznou cenovou nabídku

Nabídneme realizaci včetně kompletní dokumentace související s provozem zařízení

Zajistíme servis instalovaného zařízení, a to včetně toho pozáručního

Jsme profesionálové ve svém oboru a snažíme se vyjít každému maximálně vstříc. Naše práce nás baví a díky kladným referencím stoupáme stále výš v žebříčku úspěšnosti.

Přidejte se ke spokojeným zákazníkům i vy! Zavolejte nám a najdeme společné řešení, protože my Vám máme co nabídnout!

Své služby nabízíme po celé ČR, zejména pak v oblasti okresů ProstějovOlomoucKroměřížPřerovZlínBrno.