Topení

Potřebujete zprovoznit topení ve vašem domě?

Hledáte spolehlivou firmu, která nabízí kvalitní topenářské práce nebo instalatérské práce?

Společnost KIRCHNER s.r.o. s dlouholetou tradicí je přesně to, co hledáte.

Máme nejen dlouholeté zkušenosti v oblasti voda, topení, plyn, ale disponujeme dostatečným technickým zařízením pro instalaci domovních i průmyslových rozvodů plynu, technologií kotelen, tlakových zařízení a ústředního vytápění, zdravotechnicky jako celku včetně zajištění revizí a servisní činnosti. Veškeré topenářské práce jsou zabezpečeny pomocí vlastní autodopravy, montážních a údržbářských zařízení a jsme vybaveni potřebným strojním vybavením a umíme si poradit v každé situaci.

Topenářské práce jsou realizovány v souladu s ochranou životního prostředí, bezpečností a ochrany zdraví při práci. Základním cílem v oboru topenářství Prostějov je provádění a předávání topenářských prací v dohodnutých termínech, v maximální možné kvalitě s důrazem na dosažení minimálních provozních nákladů, aby provedení zakázky vedlo k plné spokojenosti zákazníka.

Topenářské práce a instalatérské práce provádíme od vypracování cenové nabídky, realizace stavby samotné, až po provedení všech potřebných zkoušek a revizí. V případě vašeho požadavku zajistíme zpracování projektové dokumentace. Máme dlouholeté zkušenosti ve všech technologiích, které se v oborech voda, topení, plyn v současnosti používají.

Naše firma nabízí a zajišťuje modernizace kotelen, výstavby plynových kotelen, rekonstrukce kotelny, dále v našem portfoliu služeb zákazník najde i montáž plynových kotlů, montáž kotlů na tuhá paliva, rozvody plynu, plynařské práce, topenářské a instalatérské práce a zajišťujeme revize a servis kotlů.